Series
Ratings
67
The King's DoctorRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 5.0