Titles you rated
PandoraRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5