Movies
Ratings
35
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0