Movies
Ratings
178
The Face ReaderRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 2.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
What IfRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.5