Titles you rated
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Carrie DiariesRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5