Titles you rated
Next Door NeighborRated ★ 4.5
JoséeRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Romans 8:37Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0