Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0