Titles you rated
- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Blue LockRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0