Titles you rated
Our TimesRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0