Movies
Ratings
244
Isle of DogsRated ★ 4.0
42Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.5
The Name of the RoseRated ★ 4.5
Season of the WitchRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 1.0
GremlinsRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 2.0
BabeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0