Titles you rated
Great ExpectationsRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Gridiron GangRated ★ 3.5
The CellRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
Don't Come KnockingRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 2.5