Titles you rated
My Fair PrincessRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
CSI: NYRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0- 愛情闖進門Rated ★ 2.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
My SunshineRated ★ 2.0
It Started With a KissRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0