Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 2.5
PaulRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
BrightRated ★ 3.5
The Senior ClassRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
PetRated ★ 2.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5