Titles you rated
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
The Return of JafarRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
GarfieldRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5