Titles you rated
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Battle of the WarriorsRated ★ 3.5
The AnimalRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0