Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0