Movies
Ratings
247
SplitRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
MasterRated ★ 1.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 1.5
Ben-HurRated ★ 2.5
Stormy NightRated ★ 3.5
KisaragiRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.5