Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0