Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 1.0
8 MileRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Johnny English Strikes AgainRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5