Titles you rated
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.5