Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
I'm HereRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5