Titles you rated
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
SummertimeRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Eighth GradeRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0