Series
Ratings
91
The PacificRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0