Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
Never Give UpRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5