Series
Ratings
60
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0