Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 1.5
Personal TasteRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0