Movies
Ratings
49
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5