Movies
Ratings
57
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5