Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Adaptation.Rated ★ 3.5
RecalledRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
My Neighbors the YamadasRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 3.0