Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0