Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.5