Titles you rated
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
- Kuk HeeRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5