Series
Ratings
239
WandaVisionRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.5