Titles you rated
Don't MoveRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5