Movies
Ratings
187
Past LivesRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0