Movies
Ratings
187
The GodfatherRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Seoul VibeRated ★ 0.5
CodaRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5