Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0