Titles you rated
Get OutRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 0.5
BattleshipRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 1.0
MasterRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0