Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
- DEATH NOTERated ★ 1.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0