Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0- Stand up!!Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5