Titles you rated
FrankenweenieRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0