Titles you rated
- 신 도라에몽Rated ★ 4.5
- 신 도라에몽Rated ★ 4.5
- 신 도라에몽Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
AjinRated ★ 5.0- AjinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0