Series
Ratings
242
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
ClariceRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
AlRawabi School for Girls Season 1Rated ★ 3.5- One NightRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5