Titles you rated
Broken EmbracesRated ★ 2.5
BlindRated ★ 4.0
DisobedienceRated ★ 4.0
A Bigger SplashRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
The ImmigrantRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 3.0