Titles you rated
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- I Need a FairyRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5