Titles you rated
Red CliffRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
Face/OffRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5