Movies
Ratings
166
Forbidden DreamRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5