Series
Ratings
15
Dr. RomanticRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5