Movies
Ratings
761
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Madame WebRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
DC League of Super-PetsRated ★ 3.0