Movies
Ratings
1937
Officer Black BeltRated ★ 2.5
SlumberlandRated ★ 2.5
The Great WallRated ★ 1.5
Kleks AcademyRated ★ 1.5- Holy PunchRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Exorcist: BelieverRated ★ 1.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 2.5
Golden Kamuy MovieRated ★ 3.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
...ingRated ★ 2.5
An AffairRated ★ 2.5